O nas

Jesteśmy prężnie działającą siecią polskich sklepów w UK. New Biedronki to firma w 100% z polskim kapitałem, której kadrę stanowią Polacy. Od samego początku funkcjonowania przyświeca nam jeden cel: Zostać najlepszymi Polskimi sklepami w Wielkiej Brytanii.

Realizujemy go przez zapewnienie naszym klientom towarów najwyższej jakości czołowych polskich marek, zawsze świeżych krajowych produktów wędliniarskich oraz prawdziwych tradycyjnych polskich wypieków. Staramy się aby klienci poczuli się wyjątkowo w naszych sklepach tak jakby przenieśli się do Polski. Wyjątkowa atmosfera w naszych sklepach oraz asortyment ponad 10000 artykułów zadowoli poszukujących nawet najbardziej wysublimowanych polskich smaków.

W Naszej działalności staramy się wspierać Polską Społeczność w UK między innymi: Polish Association Gloucestershire, Akademia Polska w Gloucester, Cheltenham  Polish Tara Stowarzyszenie Najemców i Mieszkańców, Polski Kontyngent Wojskowy przy ARRC NATO czy Polską Parafię w Gloucester i Cheltenham. Wspieramy również sportowców. W roku 2017 byliśmy głównym partnerem pierwszej edycji Polish Heritage Day w Gloucester, największego polonijnego eventu w Gloucestershire. Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy polskiej społeczności.

Zapraszamy na zakupy wszystkich, którzy pragną poczuć Polski klimat na „wyspach” i zasmakować prawdziwych Polskich produktów.